Apie

„Menai Renginiai“

„Menai Renginiai“ – jau 13 metų sėkmingai veikianti įmonė, organizuojanti įvairaus žanro renginius. Nuo didelių iki didžiausių. Nuo socialinių iniciatyvų iki įmonių vidinių ir išorinių renginių. Menai renginiai vertybės – aukščiausio lygio režisūra, geriausia profesionalų komanda ir ypatingas dėmesys net mažiausioms detalėms.

„Menai Renginiai“ įkūrėja, renginių režisierė Erika Purauskytė mokėsi renginių ir teatro režisūrą Klaipėdos universitete. Erika dar studijų metais pradėjo organizuoti renginius, dirbdama kaip laisvai samdoma renginių režisierė. Pirmieji patenkinti klientai pradėjo vieni kitiems rekomenduoti Erikos įmonės renginių organizavimo paslaugas. Didėjantis pasitikėjimas, užsakymų skaičius ir verslo renginių apimtis paskatino įkurti „Menai Renginiai“ įmonę, su kuria dirba didžiulė profesionalų komanda – nuo scenaristų, režisierių, projektų vadovų, iki aukščiausio lygio garso, šviesų, scenografijos, maitinimo paslaugų genijų.
Mes džiaugiamės, kad turime klientų, kurie su mumis yra net 10 metų. Mes kartu augame su jais, o jie auga su mumis. Esminis mūsų laimėjimas, kad visą laiką sugebėjome išlaikyti klientų pasitikėjimą.
Nuo pat pradžių siekėme daryti aukščiausios kokybės verslo renginius, tačiau to mums neužteko. Mes tapome tokiais partneriais, kurie padeda įmonėms skleisti socialinės atsakomybės žinutę ir kartu organizuoti prasmingus renginius, visuomenėje kuriančius teigiamus kokybinius pokyčius. Todėl nuolatos siekiame organizuoti tvarius ir prasmingus renginius, o įmonių renginių svečiams suteikti emociją, kuri atmintyje išliktų visą gyvenimą.

Visi „Menai Renginiai“ klientai gali jaustis ramūs dėl visų smulkmenų. Pirmojo pokalbio metu mes iš karto pasiūlome ne vieną renginio idėją, kurias kartu aptariame su klientu. Patvirtinus vieną iš idėjų, prasideda didieji pasiruošimo darbai, kuriais rūpinasi mūsų komanda nuo A iki Z. „Menai Renginiai“ visada yra kliento pusėje, todėl randame sprendimus, kurie taupytų biudžetą, bet sukurtų siekiamą jausmą, pojūtį ir rezultatą.
Mūsų klientai visada ramūs, ir mes dirbame tam, kad jie pasakytų, jog viskas išėjo geriau nei tikėjosi. Mes neskaičiuojame laiko rezultatui pasiekti, dirbame tiek, kiek reikia, kad pasiektume sutartą rezultatą. Savo darbais kuriame pasitikėjimą ir darome viską, kad klientas šventėje jaustųsi kaip svečias, o ne organizatorius.

Ką kalba mūsų klientai?

Su „Menai Renginiai“ komanda dirbame jau ne pirmus metus. Gero scenarijaus, išradingų idėjų ir kruopštaus pasirengimo dėka jų organizuojami renginiai visada pavyksta sklandžiai, yra kūrybiški.
Daiva Grikšienė
„Šiaulių bankas" Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė
Aš visada drąsiai rekomenduoju MENAI RENGINIAI, todėl, kad kūrybingumu ir emocijos sukūrimu renginyje jos dar nepralenkė niekas. Pvz. mums itin nepasisekė su oru, renginys buvo lauke ir pliaupė kaip iš kibiro, bet emocija buvo sukurta tokia stipri, kad į lietų visi tik numojo ranka ir sakė „verta buvo sušlapti dėl to, kas vyko“. 
Aira Klusaitienė
„Kuehne+Nagel" rinkodaros ir pardavimų vadovė Baltijos šalims
„Menai Renginiai“ komanda suprato mūsų norus ir pageidavimus iš pusės žodžio ir įgyvendino visus mūsų įdomiausius sumanymus, kurie kitiems būtų tikras iššūkis. Džiaugiamės, kad ši puiki profesionalų komanda pateisino mūsų lūkesčius ir padėjo organizuoti nuotaikingą vasaros šventę.
Rita Domkutė
„FL Technics" Generalinio direktoriaus pavaduotoja
Jaučiamas profesionalus Erikos Purauskytės požiūris į darbą: renginio idėja pateikta atsižvelgiant į kliento poreikius, o visa eiga koordinuojama pasitelkiant geriausius įgūdžius ir savybes: discipliną, atsakingumą, preciziškumą, kūrybiškumą, humorą.
Lina Jakučionienė
„Ergo" Korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalims

Aptarkime Jūsų renginį

Erika purauskytė

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt

Erika ruošiasi renginiui

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt
J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius

MŪSŲ NAUJIENOS