Renginių organizavimas įmonėms

„Menai Renginiai“ komanda jau daugiau nei 13 metų organizuoja įvairaus pobūdžio renginius verslo įmonėms – nuo mažų renginių jūsų klientams ar kolegoms iki didžiausių švenčių su tūkstančiais svečių.

Esame suorganizavę šimtus vasaros, žiemos renginių, jubiliejų. Atsižvelgdami į pastarųjų metų situaciją pasaulyje, klientų renginiuose integruojame socialinį paramos aspektą, šventę paversdami ne tik džiugia, bet ir prasminga patirtimi.
Renginių organizavimas – didelės patirties reikalaujanti sfera. „Menai Renginiai“ komanda žino geriausią receptą, kad renginys praeitų sklandžiai, o klientų lūkesčiai kaskart būtų viršyti.
Verslo renginiai klientams skirti naujų prekių, paslaugų, įmonės identiteto pristatymams, kurių metu sukuriama vertė renginio svečiams ir skelbiama įmonės reputacija. Tai puikus įrankis paskelbti pasauliui apie save ir savo veiklą.

Ką kalba mūsų klientai?

Su „Menai Renginiai“ komanda dirbame jau ne pirmus metus. Gero scenarijaus, išradingų idėjų ir kruopštaus pasirengimo dėka jų organizuojami renginiai visada pavyksta sklandžiai, yra kūrybiški.
Daiva Grikšienė
„Šiaulių bankas" Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė
Aš visada drąsiai rekomenduoju MENAI RENGINIAI, todėl, kad kūrybingumu ir emocijos sukūrimu renginyje jos dar nepralenkė niekas. Pvz. mums itin nepasisekė su oru, renginys buvo lauke ir pliaupė kaip iš kibiro, bet emocija buvo sukurta tokia stipri, kad į lietų visi tik numojo ranka ir sakė „verta buvo sušlapti dėl to, kas vyko“. 
Aira Klusaitienė
„Kuehne+Nagel" rinkodaros ir pardavimų vadovė Baltijos šalims
„Menai Renginiai“ komanda suprato mūsų norus ir pageidavimus iš pusės žodžio ir įgyvendino visus mūsų įdomiausius sumanymus, kurie kitiems būtų tikras iššūkis. Džiaugiamės, kad ši puiki profesionalų komanda pateisino mūsų lūkesčius ir padėjo organizuoti nuotaikingą vasaros šventę.
Rita Domkutė
„FL Technics" Generalinio direktoriaus pavaduotoja
Jaučiamas profesionalus Erikos Purauskytės požiūris į darbą: renginio idėja pateikta atsižvelgiant į kliento poreikius, o visa eiga koordinuojama pasitelkiant geriausius įgūdžius ir savybes: discipliną, atsakingumą, preciziškumą, kūrybiškumą, humorą.
Lina Jakučionienė
„Ergo" Korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalims

Aptarkime Jūsų renginį

Erika purauskytė

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt

Erika ruošiasi renginiui

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt
J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius

MŪSŲ NAUJIENOS