Socialiniai ir paramos renginiai

Paramos renginyje pilstoma sriuba ir aukojamos lešos

„Menai Renginiai“ komanda turi didelę patirtį organizuojant socialinius ir paramos renginius. Plačiai visuomenėje nuskambėję „Ateik barščių paremk Ukrainą“ Vilniuje ir Kaune, „Ukrainiečių dienos“ su „Vishivanka“ ir Go Vilnius sulaukė didelio pasisekimo. Šis paramos Ukrainai ciklas sutraukė apie 15 000 dalyvių, sulaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio ir sugeneravo apie 100 000 Eur lėšų. 

„Menai Renginiai“ – socialiai atsakinga įmonė, kuri skatina savo klientus prisidėti prie socialinių projektų savo renginiuose.
Džiaugiamės, kad visuomenė vis labiau teikia prioritetą socialinei atsakomybei ir vis labiau atliepia į labdaros, paramos poreikį. Renginių organizatoriai „Menai Renginiai“ rekomenduoja į tradicinius įmonės renginius įtraukti ir socialinės atsakomybės kūrimą. Jūsų tradiciniai įmonės renginiai taps tvarūs ir prasmingi, inspiruojantys pozityvius pokyčius visuomenėje.

Socialinių ir paramos renginių ciklą nuolatos tęsiame su mūsų klientais. Jei turite poreikį kurti geresnę visuomenę – mūsų komanda su džiaugsmu prisidės prie jūsų įmonės renginio.

Aptarkime Jūsų renginį

Erika purauskytė

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt

Erika ruošiasi renginiui

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt
J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius

MŪSŲ NAUJIENOS