Kalėdiniai ir vasaros renginiai

teminis Kalėdinis įmonės renginys

Kalėdiniai renginiai įmonėms pasižymi šventine dvasia, įvairiomis tematikomis. Kalėdiniai renginiai ne tik suteikia galimybę pasipuošti ir pabūti kartu neformalioje aplinkoje, bet ir sukuria ypatingą atmosferą. Vasaros renginiai džiugina atrakcijomis po atviru dangumi. Jau 10 metų žinome, ko norite žiemą. Jau 10 metų žinome, kokių veiklų pageidausite vasarą!
„Menai Renginiai“ per Kalėdas turi daugiausiai darbo ir kiekvieną šventę paverčia mažu stebuklu. Kalėdiniai renginiai įmonėms pasižymi ypatingais režisūros ypatumais, vaidybiniais elementais, koncertine programa, taip pat labai svarbi dalis tampa ir apšvietimo režisūra. Kalėdiniai renginiai įmonėms dažnai pasidžiaugiama įmonės rezultatais, darbuotojais, apdovanojami geriausieji.

Vasarą renginių organizatoriai dažniausiai organizuoja open-air stiliaus renginius. Esame pirmieji Lietuvoje, pasiūlę organizuoti festivalius privačioms įmonėms. Vasaros renginiuose įmonėms labai svarbu turėti planą B – atskirą scenarijų lietaus atveju. „Menai Renginiai“ visuomet turi ir planą C, kad kiekviena renginio akimirka būtų nuostabi iki smulkiausių detalių. Jau 10 metų „Menai Renginiai“ apdraudžia jus nuo blogo oro ir netikėtų situacijų.

Aptarkime Jūsų renginį

Erika purauskytė

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt

Erika ruošiasi renginiui

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt
J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius

MŪSŲ NAUJIENOS