Renginiai įmonėms ir verslui

organizuotas renginys mūsų klientui

Renginiai įmonėms – neatsiejama verslo kultūros dalis. Kiekvienas renginys yra ypatingai svarbus verslo komunikacijos įrankis, kuriuo skelbiate įmonės vertybes, kuriate prisiminimus ir emocijas. Ir visai nesvarbu, ar tai renginys jūsų verslo klientams, ar vidinė šventė įmonės darbuotojams – abiem atvejais mes galime padėti jums sukurti ypatingą reginį.
Verslo renginiai klientams skirti naujų prekių, paslaugų, įmonės identiteto pristatymams, kurių metu sukuriama vertė renginio svečiams ir skelbiama įmonės reputacija. Verslo renginiai – puikus įrankis paskelbti pasauliui apie save ir savo veiklą.
Vidinės komunikacijos verslo renginiai skirti įmonės personalui. Jų tikslas – skatinti darbuotojų lojalumą, pasididžiavimą savo komanda, tarpusavio bendradarbiavimą. Tai geriausia investiciją į darbuotojų gerovę, kuriant jiems emocinę vertę.

Renginių organizatorių „Menai Renginiai“ komanda turi ilgametę patirtį verslo renginių organizavime. Mūsų profesionalai žino, kaip suorganizuoti sėkmingą verslo renginį, kuriuo liks sužavėti visi – nuo įmonės darbuotojų, iki jų vadovų ar klientų. Verslo renginiai klientams skirti naujų prekių, paslaugų, įmonės identiteto pristatymams, kurių metu sukuriama vertė renginio svečiams ir skelbiama įmonės reputacija. Tai puikus įrankis paskelbti pasauliui apie save ir savo veiklą.
Vidinės komunikacijos verslo renginiai skirti įmonės personalui. Jų tikslas – skatinti darbuotojų lojalumą, pasididžiavimą savo komanda, tarpusavio bendradarbiavimą. Tai geriausia investiciją į darbuotojų gerovę, kuriant jiems emocinę vertę.

Savo įmonės renginį mums patikėjo organizuoti tokie vardai kaip:

Naujas Infes logotipas

Kaip renginius vertina mūsų klientai?

Kai praūžia galinga 200 darbuotojų vasaros šventė ir visi iki vieno sako, kad tai buvo šventė TOP NR. 1 - pasakyti AČIŪ už puikų organizavimą – tai tas pats kaip nepasakyti nieko. TAI BUVO BOMBA! Аčiū už geriausią šventę, už pačią “festivališkiausią“ nuotaiką, už puikias dekoracijas, už tobulą šventės sustygavimą nuo A iki Z, už tokį profesionalų bendradarbiavimą, kuris grįstas pasitikėjimu, šiltu santykiu ir Jūsų atsidavimu! Tai buvo super, tai buvo tikrų tikriausias KOSMOSAS!!!
Julija Masiliūnienė
„DOJUS agro” personalo vadybininkė
Aš visada drąsiai rekomenduoju „Menai Renginiai“, todėl, kad kūrybingumu ir emocijos sukūrimu renginyje jos dar nepralenkė niekas. Pvz. mums itin nepasisekė su oru, renginys buvo lauke ir pliaupė kaip iš kibiro, bet emocija buvo sukurta tokia stipri, kad į lietų visi tik numojo ranka ir sakė „verta buvo sušlapti dėl to, kas vyko“. 
Aira Klusaitienė
„Kuehne+Nagel" rinkodaros ir pardavimų vadovė Baltijos šalims

Aptarkime Jūsų renginį

Erika purauskytė

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt

Erika ruošiasi renginiui

+370 612 05996
info@menairenginiai.lt
J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius

MŪSŲ NAUJIENOS